Yılmaz Büro Ofis Mobilyaları / Ankara

babamBiografi:

1953 yılında Ankara’ya 100 km uzaklıktaki ilçesi olan Çamlıdere’ye bağlı Örenköy’de doğdu. İlkokul ikinci sınıfa dek köy okuluna devam ettikten sonra Ankara’ya Siteler’e geldi ve burada devlet malzeme ofisine mobilya üretimi yapan bir şirket de çalışmaya başladı. Bu çalıştığı UZAY ÇELİK firmasında askerlik yasına kadar devam etti ,askerlik vazifesini Erzurum Aşkale ilçesinde yaptıktan sonra kendi şirketini kurmaya karar verdi.

Şirketimizin temelleri 1977’de kendisi tarafından atıldı. İlk üretim alanı ile koltuklar ve demir imalat olarak devlet masaları oldu. Bunlar genel olarak devlet dairelerinde kullanılan türde idi. Daha sonra sivil hayatta kullanılan ofis mobilya modellerine ağırlık verdi. Müşterilerin isteği doğrultusunda ve çağın gereği olarak yeni ve modern bürolara uygun modeller çizmekte başarılı oldu. Ve zamanla yeni ofis modelleri birbirlerini izledi…

 

 

30 yılı aşkın süredir Türkiye’de mobilya sektörünün filizlendiği dönemden bugüne ofis mobilyasının uğradığı evreleri , değişimleri , yenilikleri yaşayarak , yakından takip ederek ve kazandığı tecrübelerle iş hayatına yön veren firmamız ; sizlerinde işinde tercih ettiği marka olma gayretindedir.

          Musa YILMAZ
          Yılmaz Büro Mobilya